2. >
  4. > >

Ужгородський "Минай" зустрічався в товариському матчі з футболістами угорського клубу

13.07.2019 21:21 Спорт

Закарпатці на стадіоні в містечку Мезекевешд зіграли у результативну нічию із 6-ою командою Угорщини - 3:3.

Формат зустрічі був дещо незвичним: за спільною домовленістю тренерських штабів обох команд, футболісти грали не звичні 90 хвилин, а цілих 120: два тайми по 60 хвилин – звісно, різними складами. Це доволі поширена практика у товариських спарингах, повідомили в прес-службі клубу.

І хоч "минайці" пропустили першими, швидко змогли відігратися. Голи за нашу команду забивали Олег Маїк та двічі Роберт Гегедош.

Тож, команда повертається на Закарпаття, і уже у найближчий вівторок «Минай» зіграє товариський матч вдома. Про суперника – повідомимо згодом.

Нагадаємо, команди юних футболісти 4-х гірських сіл боролись за «Кубок Дубового».

Читайте на ГК:Спецоперація на Закарпатті: 10 учасників потужного угрупування взяли під варту без права на заставу
Читайте на ГК:"Сльози прощання, ще не висохли": закарпатці проводжали в останню путь загиблого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті розгорівся скандал через смерть чоловіка на зупинці в обласному центрі (ФОТО)