2. >
  4. > >

Стали відомі результати 7-го туру футбольного чемпіонату Ужгородщини-2019

17.06.2019 18:19 Спорт

У неділю, 16 червня, пройшов сьомий тур чемпіонату Ужгородського району з футболу.

«Зірка» Лінці гостювала у футболістів Великої Доброні, молода команда господарів дала відсіч лідеру чемпіонату, але все ж таки досвід бере своє. В.Добронь поступилася дорослим складом 1:2 ,а юнаки 1:2.

«Тиса» Есень на виїзді не зуміла обіграти «Верховина» Оноковці.

«Олімпік» Коритняни приймав міцного горішка «Деренівка» Н. Солотвино. Один з лідерів чемпіонату з перших хвилин заволодів ініціативою, а гості відповідали гострими контратаками і першими відкрили рахунок. У другому таймі під кінець матчу Олімпік все ж таки вириває перемогу при тому, що не реалізували одинадцятиметровий. У підсумку 2:1 на користь господарів, юнаки Коритнян перемогли 10:0.

«Колос» Баранинці вдома у не легкій боротьбі святкував перемогу над командою «Лідер» Сторожниця 1:0, а юнаки поступилися гостям 1:3.

«В. Геєвці» приймали «Ярок». Гості після останніх поразок на виїзді у спортивній боротьбі обіграли основним складом 5:0, юнаки 3:1 на користь господарів.

У верхній таблиці без змін, а у нижній частині Ярок піднімається на пункт вище.