2. >
  4. > >

Футболісти ужгородського "Минаю" програли на домашньому стадіоні

16.04.2019 21:36 Спорт

ФК «Минай» доволі невдало розпочинає весняну частину сезону 2018/2019 у чемпіонаті України другої ліги.

Після виїзної нічиєї з аутсайдером чернівецькою «Бууковиною» – 0:0, удома минайці й взагалі поступилися іншій команді з підвалин турнірної таблиці «Чайці» (Петропавлоська Борщагівка) – 1:2. Закарпатці мали всі шанси, аби здобути необхідний результат, проте нереалізація моментів та помилки у другому таймі призвели до дуже несподіваного рахунку – 1:2. У першому таймі Роберт Гегедош мінімум двічі міг вразити ворота гостей, однак не зумів цього досягти. А вже в другій половині матчу господарі залишилися в меншості – через друге попередження поле залишив Гавриленко. Цим сповна скористалися гості, які двічі вразили ворота минайців. Один гол вдалося відіграти. Атакувальний хавбек господарів Анатолій Нурієв вже на доданих арбітром хвилинах зі штрафного скоротив відставання. Але на більше не вистачило часу. Ще й Нурієва арбітр нагородив вилученням за агресивний відбір…

У підсумку – перша поразка «Минаю» у другій лізі на рідному стадіоні. Тим не менше, катастрофи робити з цього не варто. Нинішній лідер групи «А», житомирське «Полісся», також програло свій домашній матч чернівецькій «Буковині». А ось «Черкащина- Академія» піднялася у таблиці завдяки перемозі над хмельницьким «Поділлям». Тепер «Минай» третій і відстає від лідера на 2 очки, а від другого місця – на 1-е. Виправити ситуацію «Минай» зможе вже у четвер, 18 квітня. Тоді на виїзді закарпатська команда зустрінеться зі своїм головним конкурентом – житомирським «Поліссям».

Семен МИХАЙЛИК, Uzhgorod.net.ua.

Нагадаємо, футбольний Суперкубок Ужгородщини — у лінцівської "Зірки"

Читайте на ГК:Небесне військо поповнив ще один закарпатець: краєм шириться трагічна новина (ФОТО)
Читайте на ГК:Хотіли до Словаччини: на Закарпатті затримали трьох чоловіків та місцевого таксиста
Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)