2. >

Вихованка закарпатця Станіслава Кравчука завоювала Кубок Європи

23.03.2019 13:55 Спорт

Підо­пічні закарпатського тренера Станіслава Кравчука показали клас на Кубку Європи та фісівських стартах із фристайлу-слоупстайлу 16-17 березня на гірськолижному курорті в Словаччині (м.Ясна).

Найбільшого успіху домоглася Катерина Коцар, яка виборола золоті нагороди як у Кубку, так і у фісівських змаганнях. Ще одна представниця нашої збірної, Діана Дяків, у кубкових звитягах була 4-ю, а вже у фісівських – 5-ю.

Серед чоловіків успіхи менш вражаючі, однак достойні. У Кубку Європи найвище місце серед українців – 12-те – виборов Орест Коваленко, 13-м став Микола Веприк. Володар Кубка – чеський спортсмен Войцех Брецкі.

А у фісівських стартах уже Іван Хоменко був найкращим серед українських слоупстайлістів – 11- те місце, 12-й – Микола Веприк, 13-й – Орест Коваленко, а 15-ту сходинку посів Андрій Лясота. Переможець – італієць Філіппо Левіс.

Тож вітаємо наших спортсменів та тренера з досягненнями, пише газета "Новини Закарпаття".

Нагадаємо, на Закарпатті зустріли спортсменів збірної України, що повернулися з міжнародних змагань

Читайте на ГК:На Закарпатті почали продавати суницю: в яких умовах вирощують і куди постачають смаколик цієї пори?
Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною виявили викрадений автомобіль (ФОТО)
Читайте на ГК:Засипало квітневим снігом: у Карпатах лютує мороз (ФОТО)