4. > >

Футболісти "Ужгорода" зуміли вирвати перемогу над суперником в останні хвилини

09.02.2019 21:37 Спорт

У першому матчі сдюсшорівці були близькими, щоб відібрати очки у аматорів.

Домінування ФК Ужгород було великим впродовж матчу, проте не абсолютним. Створивши на старті два гострі моменти надалі СДЮСШОР тримав суперника на відстані від своїх воріт. На 2-ій хвилині Русин з декількох метрів завершував атаку, проте воротар парирував. А на 6-ій хвилині Пуканич пробив після подачі з кутового зблизька, але вище, повідомила Лобда.

Та все ж на 29-ій хвилині багатоходова атака через центральну зону завершилась точним ударом Івана Русина з 12 метрів – 1:0.

За декілька хвилин після перерви підопічні Мухлиніна скористались провалом у обороні суперника, і Дочинець з 15 метрів пробив у дальній кут – 1:1.

На 47-ій хвилині Предчук вільно пробивав з 10 метрів, але влучив у металевий каркас воріт. За декілька хвилин Дудаш вийшов на одного кіпера і перекинув його, але не влучив у рамку. На 58-ій хвилині номінальні гості могли взагалі вийти вперед, коли Коваль отримав передачу на хід, пройшов майже пів поля і пробив з 17 метрів, та Гречка зумів перевести м’яч у поперечку.

Коли залишилось менше п’яти хвилин гри команда Баб’яка все ж зуміла дотиснути суперника. Після подачі корнера Предчук головою переправив м’яч у ворота – 2:1.

За дві хвилини Рацин подав зліва, а Селещук головою точно пробив – 3:1.

Вже у додатковий час Пуканич прострілив з правого краю, а Дудаш замкнув – 4:1.

Без сумніву цю гру СДЮСШОРу можна занести в актив, більшість ігрового часу вони стримували іменитого суперника і були близькими до сенсаційного початку в Зимовій першості. Всі очікували від кандидата у професіонали розгрому, і вони його отримали, проте лише протягом п’яти хвилин, а не всього матчу.
ФК «Ужгород» – СДЮСШОР U17 (Ужгород) 4:1

Голи: Русин, 29, Предчук, 66, Селещук, 68, Дудаш, 70+1 – Дочинець, 41.

Нагадаємо, на посту в Нижніх Воротах затримали фуру з цигарками на сім мільйонів гривень.

Читайте на ГК:Життя закарпатських ромів між світовими війнами: з'явились унікальні кадри (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Діти залишились без батька: закарпатці провели в останню дорогу полеглого Героя (ФОТО)