2. >
  4. > >

Визначився володар Кубку Ужгорода з футболу

22.06.2018 12:22 Спорт

20 червня на стадіоні «Авангард» відбулася фінальна гра Кубка Ужгорода з футболу між «Медеєю» та «Радванкою».

Поєдинок вийшов видовищним і тримав у напрузі протягом усіх 90 хвилин, повідомив КО. У першому таймі «Радванка» зуміла вийти вперед: м’яч після рикошету від Василя Габора влетів у сітку воріт. Після перерви «Медея» проявила спортивну впертість і зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Результативні удари на рахунку Матвія Бобаля та Саїда Мунтарі. Проте втримати переможний результат підопічним Івана Ковача не вдалося. За кілька хвилин до завершення основного часу Юрій Шукаль установив паритет (2:2).

Володар Кубка визначився у серії пенальті. З рахунком 4:2 перемогу святкувала «Радванка». Кращим гравцем у складі команди-переможниці визнали Юрія Шукала, а в складі «Медеї» – Матвія Бобаля.