2. >
  4. >

Ужгородські «Карпати» не змогли переграти принципового суперника – львівську «Галичанку» / ВІДЕО

12.02.2018 18:10 0 Спорт

Дві зустрічі відбулися на майданчику спорткомплексу «Юність» у рамках 8-го туру жіночої Суперліги з гандболу.

Перший тайм першої гри обидві команди розпочали досить обережно, на 10-ту хвилину на табло висвічувався нічийний результат 4:4. Наступна десятихвилинка була за господарками, але наприкінці тайму гості змогли не тільки наздогнати ужгородок, але й вийти вперед. Далі вели галичанки. Карпатівкам за відсутності кількох ключових гравців - не змогли вийти на поле Ірина Компанієць та Олександра Фурманець, було фізично важко створювати активний тиск на ворота суперниць і рахунок першого матчу - 18:24, повідомляє 21 Ужгород.

Нагадаємо, ГК «Карпати» знову поступились «Галичанці».

Читайте на ГК:"Тепер пальми, а завезуть ще й крокодилів": мережа Фейсбук шаленіє від "чуда" у закарпатському місті
Читайте на ГК:Вибухонебезпечний предмет лежав у траві: в Ужгороді знайшли міну (ФОТО)
Читайте на ГК:“Дубай” по Закарпатськи: в Ужгороді небачений ажіотаж біля нової атракції (ВІДЕО)