2. >
  4. > >

Ужгородська сноубордистка стала чемпіонкою України 2018 року

08.02.2018 12:33 Спорт

Краща сноубордистка країни ужгородка Аннамарі Данча сповна підтвердила своє реноме й стала чемпіонкою України 2018 року на гірськолижних трасах СК «Буковиця», де 5-6 лютого відбувся чемпіонат України.

Нагадаємо, що Аннамарі незабаром втретє в своїй кар’єрі візьме участь у Зимових Олімпійських іграх, повідомив uzhgorod.net.ua.

Приємно вразив ще один ужгородський екс-олімпієць (виступав на минулій Олімпіаді в Сочі) Йосип Пеняк, який після тривалої паузи через травму на чемпіонаті показав, що вже цілком готовий до нових випробувань і став бронзовим призером чемпіонату 2018 року.

Наразі на «Буковиці» тривають змагання серед юніорів та юнаків і дівчат, де також закарпатці можуть взяти медалі.

Вітаємо наших спортсменів з успіхом і бажаємо достойно виступити на Олімпіаді.

Нагадаємо, мукачівські футболісти змагалися на Зимовому Кубку ДЮФЛ України.

Читайте на ГК:Хотіли до Словаччини: на Закарпатті затримали трьох чоловіків та місцевого таксиста
Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)
Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)