2. >

Збірна України програла Португалії на Євро-2018 з футзалу

04.02.2018 22:37 Спорт

Українська команда вийшла в чвертьфінал з другого місця.

Сьогодні збірна України провела свій другий матч на чемпіонаті Європи з футзалу. У боротьбі за перше місце в групі українці поступилися збірній Португалії – 3: 5, повідомило Сегодня.

Після провалу в першому таймі, наша команда закрутила інтригу в другій половині гри, скоротивши рахунок до мінімуму. Але пропущені три голи за три хвилини поховали шанси на загальний успіх.

Україна – Португалія – 3: 5

Таким чином, збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2018 з другого місця. На стадії плей-офф нашим суперником стане або збірна Азербайджану, або збірна Іспанії. Ці команди проведуть між собою поєдинок сьогодні ввечері. Щоб посісти перше місце в групі, азербайджанців влаштує і нічия.

Читайте на ГК:Гороскоп на 18 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Відключення світла 18 квітня: в  «Укренерго»  попереджають про перерви в електропостачанні у ВСІХ регіонах України
Читайте на ГК:Можуть передбачати майбутнє: астрологи назвали знаки зодіаку, які бачать віщі сни