2. >
  4. > >

Закарпатська команда футболістів перемогла юнаків “Шахтаря”

29.01.2018 22:43 Спорт

Новий наставник «Минаю» Харьковщенко виставив два різні склади на два тайми, щоб побачити у дії всіх гравців та новачків.

У першій сорокап’ятихвалинці вийшов потенційно основний склад, повідомила Лобда.

Сама гра проходила на високих швидкостях, але моментів виникало не багато. Впродовж всього матчу невелика перевага була на стороні ужгородців. Про це свідчить і рахунок у матчі. На 25-ій хвилині Гегедош увійшов у штрафну з лівого краю і сильно пробив у дальній кут, воротар виявився безсилий – 1:0.

Ближче до завершення тайму Кополовець на лівому краї обійшов опонента, наблизився до воріт і викотив Гегедошу під удар, Роберту потрібно було лише не промахнутись повз пустої рамки з 8 метрів, що він і зробив – 2:0.

Тож Минай здобуває першу у цьому році перемогу і готується до старту у Зимовій першості Закарпаття.

ФК «Минай» – ФК «Шахтар» U-19 2:0. Голи: Гегедош, 25, 39.

Нагадаємо, ужгородський стадіон "Авангард" розсипається.

Читайте на ГК:"Тепер пальми, а завезуть ще й крокодилів": мережа Фейсбук шаленіє від "чуда" у закарпатському місті
Читайте на ГК:Вибухонебезпечний предмет лежав у траві: в Ужгороді знайшли міну (ФОТО)
Читайте на ГК:“Дубай” по Закарпатськи: в Ужгороді небачений ажіотаж біля нової атракції (ВІДЕО)