2. >
  4. > >

Чемпіонат Закарпаття з хокею: зіграно чергові матчі

30.12.2017 20:32 Спорт

Сьогодні, 30 грудня, на льодовій арені "Ice Land" відбулися цікаві поєдинки у рамках Чемпіонату Закарпаття з хокею.

Сьогодні, 30 грудня, на льодовій арені

В останніх двобоях 2017 року зійшлися команди Ужгородські вовки - Спартак та Синевир - Шахтарські барси, повідомив ЗК.

Не зважаючи на казковий новорічно-різдвяний період, цього разу дива на арені не трапилося - фаворити впевнено перемогли своїх суперників та закріпилися у верхівці турнірної таблиці.

У першому матчі Ужгородські вовки впевнено перемогли Спартак з рахунком 7:3. Дублями у воротах спартаківців відзначилися Вадим Вашкарин та капітан команди Сергій Ковач.

Опісля Синевир без проблем розібрався з ослабленим складом Шахтарських барсів. Фінальний свисток зафіксував перемогу біло-синіх з рахунком 7:1.

До слова, на період новорічно-різдвяних свят оголошено "хокейні канікули". Наступні поєдинки відбудуться 20-21 січня нового 2018 року!

Нагадаємо, двоє закарпатців можуть поїхати на Олімпійські ігри до Південної Кореї.

Читайте на ГК:"Тепер пальми, а завезуть ще й крокодилів": мережа Фейсбук шаленіє від "чуда" у закарпатському місті
Читайте на ГК:Вибухонебезпечний предмет лежав у траві: в Ужгороді знайшли міну (ФОТО)
Читайте на ГК:“Дубай” по Закарпатськи: в Ужгороді небачений ажіотаж біля нової атракції (ВІДЕО)