4. > >

Закарпатський футболіст втратив шанс зіграти в 1/16 фіналу Ліги Європи

08.12.2017 13:38 Спорт

Йдеться про мукачівця Ігоря Харатіна, котрий захищає кольори луганської «Зорі».

Український колектив до завершального туру групового етапу зберігав шанси на єврокубкову весну. В останній грі з іспанським «Атлетіком» підопічних Юрія Вернидуба влаштовувала тільки перемога, повідомив КО.

На стартових хвилинах команди грали обережно, приділяючи значну увагу діям у захисті, а вже в середині першої 45-хвиинки іспанці провели результативну атаку, однак арбітр взяття воріт не зарахував.

У другому таймі «Атлетік» додав і все частіше загрожував володінням Луніна. На 70-й хв. після подачі зі стандарту в епіцентрі подій опинився Адуріс і головою переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

За такого перебігу подій «Зорі» необхідно було забивати двічі, однак за 90 хв. гри вболівальники луганської команди так і не побачили бодай один удар у ствір воріт у виконанні своїх улюбленців. Натомість гості наприкінці зустрічі забили вдруге, знову ж таки після стандарту. Цього разу результативним ударом відзначився Рауль Гарсія.

«Зоря» поступається 0:2 і з шістьома очками в активі (третє місце в групі J) завершує цьогорічну єврокампанію.

Інший представник України у Лізі Європи – київське «Динамо» в домашній грі обіграло сербський «Партизан» і з першого місця групи В пройшло в 1/16 фіналу.