2. >
  4. >

Закарпатець здобув золото Кубку Європи з дзюдо / ВІДЕО

14.11.2017 15:29 0 Спорт

Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо. У місті Копер у Словенії відбулися європейські змагання серед кадетів до 18 років.

І вихованець Ужгородської районної ДЮСШ Лев Смагін у новій для нього ваговій категорії – до 73 кг – зміг здобути першу у кар’єрі європейську медаль. Дзюдоїст провів 5 вдалих зустрічей та здобув «золото» Кубку Європи, повідомив Ужінформ.

Нагадаємо, хустянка Марія Томищ стала чотириразовою чемпіонкою України з вільної боротьби.

Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Вправлялись на влучність: закарпатець влаштував стрілянину  біля садочка (ВІДЕО)