2. >
  4. > >

ФК «Карпати» (Дубове) – абсолютний чемпіон серед юнацьких команд у першій лізі закарпатського футболу / ФОТО

05.11.2017 18:01 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Фінальний матч пройшов сьогодні на стадіоні «Юність» у Виноградові.

За почесний титул чемпіона тут змагалися команди-переможці східної та західної зон першої футбольної ліги області.

Два тайми запеклого поєдинку завершилися нічийним рахунком – 4:4. Тож визначати переможця довелося за серією пенальті. Влучніше одинадцятиметрові удари пробили дубівчани, які вдруге поспіль завоювали чемпіонське звання.

Нагадаємо, футболісти «Минаю» та «Калуша» розписали нічию перед зимовою перервою всеукраїнської першості.

Читайте на ГК:На Виноградівщині стався порив на водопроводі: які вулиці залишаться без води (ПЕРЕЛІК)
Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть світло: де не буде електроенергії понад 7 годин
Читайте на ГК:"Пальмова лихоманка" на Закарпатті: екзотичні дерева в Ужгороді виявились не першими в області (ФОТО)