Маленькі таеквондисти з Ужгорода здобули шість медалей українського чемпіонату

02.11.2017 22:07 Спорт

Ужгородські спортсмени також з успіхом захистили честь нашого міста.

Ужгородські спортсмени також з успіхом захистили честь нашого  міста.

Не минуло й тижня після проведення в Ужгороді престижного турніру з таеквондо "Ukraine Open Cup-2017", організацію якого взяв на себе спортивний клуб "Korolovych team", як юні вихованці цього клубу вирушили в Бровари, щоб взяти участь в Чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів.

І тут ужгородські спортсмени також з успіхом захистили честь нашого  міста. Степан Сембер в розділі кік-лайт в категорії до 37кг провів 5 боїв, в кожному здобув впевнену перемогу і зайняв 1 місце, відповідно завоювавши звання Чемпіона України. У розділі поінт-файтинг він також виграв "золото", а в лайт-контакті зайняв 3 місце.

Друга вихованка клубу, Даша Королович виступала в розділах поінт-файтинг до 32кг і до 37кг і лайт-контакт до 32кг. У кожному своєму бою вона за явною перевагою перемогла вже в 1 раунді, і занесла до свого активу три золоті медалі.

Таким чином з результатом 5 перших і одне третє місце збірна Закарпаття посіла 6 місце в командному заліку серед представників 24 областей України.

Нагадаємо, хустянка Марія Томищ стала чотириразовою чемпіонкою України з вільної боротьби.

Читайте на ГК:Парк-готель «Брістоль» зібрав кошти на розвідувальний БПЛА та передав його військовим
Читайте на ГК:Летальний наслідок від грипу: в Україні померла 9-річна дитина
Читайте на ГК:На Закарпатті водій намагався дати хабаря поліцейським: що було далі (ФОТО)