2. >
  4. >

Ужгородський “Минай” зіграв у нічию з ФК “Середнє” / ВІДЕО

04.10.2017 18:56 0 Спорт

Сьогодні в рамках чемпіонату Закарпаття футболу відбулося своєрідне дербі Ужгородщини: «Середнє» приймав «Минай».

Після першої домашньої перемоги в аматорському чемпіонаті України «минайцям» було важливо здобути звитягу і в обласній першості. Та команда з Середнього є непростим суперником. І сьогодні господарі поля так само «показали зуби» перед лідером чемпіонату, повідомили в клубі.

Та все ж, у стартовій сорокап’ятихвилинці першими повели гості з Минаю: двома забитими м’ячами відзначились Володимир Корнутяк та Михайло Кополовець. У першому таймі середнянці відповіли лише на один м’яч: гол на рахунку Анатолія Нурієва.

Після перерви відповідь від середнянців не забарилась – другим забитим м’ячем відзначився Сергій Кундрик.

Та все ж, «Минай» не зуміг здолати «Середнє». Спочатку у воротах господарів поля розпписався Олег Допілка. Але все ж гравці «Середнього» поставили фінальну крапку у зустрічі – 3:3

Нагадаємо, тхеквондисти з Ужгорода здобули 11 медалей на Міжнародних змаганнях у Словаччині.

Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)
Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)