2. >
  4. > >

Закарпатець виборов "золото" на чемпіонаті з боксу в Угорщині

25.09.2017 20:46 Спорт

23 вересня Іштван Бундович виборов 1-е місце на Національному чемпіонаті з боксу в Угорщині (у ваговій категорії до 56 кг).

Колишній берегівчанин та вихованець тренера із боксу Василя Тидіра зараз навчається та боксує в угорському місті Дьйор, повідомило Beregovo.Today.

Два роки тому талановитому хлопцю посвідчення кандидата у майстри спорту з боксу вручив міський голова Берегова. Іштван тоді навчався у ЗОШ № 1 та займався у місцевій ДЮСШ.

Нагадаємо, двоє закарпатців були у складі команди України, яка перемогла в міжнародних змаганнях із ловлі коропа.

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір