2. >

Збірна України виграла чотири медалі в перший день Універсіади

20.08.2017 23:54 Спорт

Збірна України виграла чотири медалі в перший день XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Віце-чемпіон світу з плавання Михайло Романчук приніс Україні перше "золото", повідомив Кореспондент. Романчук переміг у фіналі 400-метрівки вільним стилем, подолавши дистанцію за 3 хвилини 45,96 секунди. Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков) стала срібним призером в командному турнірі, набравши 257,900 бала, поступившись тільки японцям (260,225).

Володарями бронзової медалі стала фехтувальниця Ксенія Пантелєєва, яка дійшла до півфіналу в індивідуальному турнірі шпажисток, а також дзюдоїст Андрій Колесник у ваговій категорії понад 100 кг. У "малому" фіналі за 3-е місце Колесник переміг бразильця Руана да Сільву.

Нагадаємо, закарпатські регбісти здобули срібло та бронзу на турнірі в Угорщині.

Читайте на ГК:Потрібні гроші? Отримати кредит онлайн без відмови в Україні швидко та просто!
Читайте на ГК:Як правильно вибрати і де придбати компресійні панчохи
Читайте на ГК:5 Способів Побачити Пошукову Видачу Google з Різних Геолокацій Міст