2. >

Українка виграла турнір у Торонто і стала четвертою ракеткою світу

13.08.2017 23:14 Спорт

Українська тенісистка Еліна Світоліна тріумфувала на турнірі Rogers Cup у Торонто. Окрім того, вона отримала 502 тисячі доларів призових.

У фіналі змагань вона без проблем обіграла шосту ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії.Суперниці вже зустрічалися у цьому сезоні. На турнірі у Дубаї вони теж зіграли у фіналі. Тоді перемога була на стороні Еліни Світоліної, передає zaxid.net.

Варто зазначити, що це був п’ятий фінал у цьому сезоні для українки. І всі п’ять вона виграла. Для Каролін Возняцкі цей вихід у фінал став шостим за сезон. І всі шість вона програла.

Суперниця українки лише в першому сеті зуміла хоч щось протиставити Еліні Світоліній – 6:4. Другий сет був повністю за нашою спортсменкою – 6:0. Тож вся гра тривала лише 79 хвилин.

Ця перемога дозволила набрати Еліні Світоній 900 очок до рейтингу і підняла її на четверте місце у рейтингу WTA.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, спортсмен з Мукачева здобув перемогу на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Читайте на ГК:Гороскоп на 8 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Ставить під сумнів майже 150-річну догму: вчені довели можливість "непорочного зачаття"
Читайте на ГК:Оплата комуналки “по-новому”: українцям доведеться обзавестися девайсами і "подружитися" з інтернетом