2. >
  4. > >

На Ужгородщині відзначили Георгія Кірпу спортивними змаганнями

01.08.2017 19:11 Спорт

Справжнім святом став ХІІІ міжнародний турнір з міні-футболу пам’яті колишнього міністра транспорту і зв’язку України, Героя України Георгія Кирпи, який відбувся на Чопському стадіоні «Локомотив».

У ньому взяли участь 30 футбольних команд – структур ПАТ «Укрзалізниця», дві команди залізничників зі Словаччини і одна – з Угорщини, інформує ФФЗ.

У змаганнях футболістів підприємств перше місце завоювала команда ФК «Експрес» ПАТ «Укрзалізниця». На другому місці – спортсмени ТЧ – 10 Чоп, на третьому – ВЧД – 10 ст. Ужгород.

Призери захоплюючих змагань отримали кубки, грамоти та медалі організаторів. Окремі відзнаки вручено кращим гравцям турніру у відповідних номінаціях. Нагороди вручили голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці Ярослав Афтанас, інші члени оргкомітету.

Відмінно справилися зі своїми обов’язками у цьому престижному міжнародному турнірі арбітри, яких очолював головний суддя змагань Йосип Шитєв.

Читайте на ГК:Важливе повідомлення для жителів області: рух вулицями тимчасово обмежать (СХЕМА)
Читайте на ГК:За дитячу жорстокість відповідатимуть батьки: в Ужгороді конфлікт між однокласниками закінчився бійкою і візитом поліції
Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)