2. >
  4. > >

Перше місце на II етапі Кубка України з мотокросу здобула команда Закарпатської ОДЮСШ

22.06.2017 14:00 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

17-18 червня у с.Голубине Свалявського району відбувся II етап Кубку України (Західний регіон) з мотокросу.

За титул найшвидших змагалися 5 команд: “Закарпатська ОДЮСШ”, “Мукачево-Мото” ім. Г. Черепані , “ Хуст-Екстрім”, “СК смт. Великий Березний” та “Мотоклуб Іршава”.

Учергове пальму першості виборола хоч і молода, але надзвичайно амбіційна команда Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом відомого гонщика, майстра спорту з мотокросу, багаторазового чемпіона України та Європи Андрія Кричфалушія. У загальнокомандному заліку юні гонщики набрали 238 оч., друге місце посіла “Мукачево- Мото” ім. Г. Черепані з результатом 223 оч., третьою стала “Хуст-Екстрім” (203 оч.).

“Дякуючи спортсменам Денису, Максиму Качурам, Валентину Кудрявцеву, Едуарду Штефуці, команда отримала перевагу в загальнокомандному заліку. Наразі готуємося до III етапу Кубка України, що проходитиме 8-9 липня у Рогатині. Дякую вихованцям та їхнім батькам за справжній бойовий дух, відмінну витримку і головне – бажання до перемоги”, - поділився з “ГК” тренер команди-переможниці.

Нагадаємо, на Свалявщині відбулися перегони на позашляховиках, квадроциклах і мотоциклах.

Читайте на ГК:Сильне задимлення помітили діти: на Закарпатті вирувала важка пожежа (ФОТО)
Читайте на ГК:Проводжає в засвіти вже другого синочка мати: Герой із Закарпаття загинув на 41 році життя (ФОТО)
Читайте на ГК:Нічна автотроща на Закарпатті: водія та пасажирку затисло у авто (ФОТО)