2. >

Двох гравців лідера чемпіонату Закарпаття з футболу дискваліфіковано на три гри

17.06.2017 11:25 Спорт

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Закарпаття покарав ФК "Минай" за образу арбітрів.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Закарпаття покарав ФК

КДП Федерації футболу Закарпаття вирішив покарати ФК "Минай" за образу арбітра під час матчу з ФК "Севлюш", який відбувся 10 червня,повідомляє ФФЗ.

Нагадаємо, що це був принциповий матч між лідерами, який проходив на ужгородському стадіоні "Автомобіліст". У першому таймі "Минай" вигравав з комфортним рахунком 3:0, однак у другому таймі пропустив три м'ячі і матч закінчився в нічию. Арбітру матчу дісталося від гравців "Миная" та його тренерів.

Контрольно-дисциплінарний комітет федерації вирішив:

1. Гравців Мирончука Євгена, Хмельовського Владислава (ФК «Минай») за образу арбітра згідно п. 3.3 Дисциплінарного кодексу ФФЗ дискваліфікувати на 3 гри до 5 липня 2017 року.

2. Тренера команди ФК «Минай» Гібалюка Миколу попередити.

3. На клуб накласти грошове стягнення в розмірі 3000 (три тисячі) грн. за неспортивну поведінку гравців та тренера на користь розвитку юнацького футболу.

Нагадаємо, в Ужгороді стартує футбольний турнір серед дітей.

Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам
Читайте на ГК:"Військові стали рабами й залежать від влади?": на Закарпатті обговорюють одне із важливих й доленосних питань