1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді пройшли видовищні змагання з велоспорту /ФОТО

19:43, 06 Травня 0 Спорт 20svitla16

 

В Боздошському парку відбулись велозмагання серед аматорів "Uzhgorod TOUR ОРЕN"

Учасники змагались у чоловічій категорії «Початківці» та «Експерти». Жінки змагались за окремою програмою. Після старту гонщики проходили певну кількість кіл дистанції, яка була визначена організаторами для кожної категорії, в кінці кожного кола перетинаючи лінію старт-фініш. Старт кола закривається після проходження фінішу лідером відповідної категорії. Після того, як фінішував лідер, кругові гонщики не могли піти на наступне коло, їм фіксувався фініш. Місце гонщика в підсумковому протоколі визначалось за кількістю пройдених повних кіл і часу, витраченому на їх проходження. Схід з дистанції гонки зараховувався тоді, коли учасник завершував гонку до фінішу лідера.

Як зазначили організатори, завданнями змагань була пропаганда здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток велоспорту в Україні, стимуляція кожного учасника до підвищення власних спортивних результатів і виявлення найсильніших спортсменів-любителів України.

Читайте на ГК:В Ужгороді представили рідкісні друковані видання / ФОТО
Читайте на ГК:Закарпатець попався на торгівлі бойовими набоями / ФОТО
Читайте на ГК:В Ужгороді говорили про перспективи залучення коштів Європейського банку реконструкції систем водопостачання та водовідведення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus