4. > >

Юна ужгородка виборола срібло на Кубку Світу з кікбоксингу в Австрії

23.04.2017 19:10 Спорт

Вихованці команди Korolovych Team не втомлюються дивувати і тішити нас своїми досягненнями.

Сьогодні, 23 квітня в австрійському місті Іннсбрук завершилися змагання з кікбоксингу – Кубок світу WAKO WORLD CUP AUSTRIAN CLASSIC, який проходив в відомому комплексі Olympic Sporthalle. В змаганні взяли участь 2176 спортсменів, представників 242 клубів з 32 країн світу,інформує Кorzonews.

В складі збірної України в змаганнях взяла участь і одна ужгородка – Дарина Королович. Вона виступила в категорії молодших кадетів до 32 кг в розділі пойнт-файтинг. Ми вірили, що наша землячка продемонструє чудові результати – і не помилилися.

Незважаючи на серйозний рівень і досвід суперників Даша провела 5 поєдинків. У фіналі за оцінками суддів лише на 1 бал поступилася представниці Італії, ы таким чином виборола срібну медаль престижного турніру, додавши цей справді визначний трофей до кубків України і Європи, які вона вже завоювала цього року. Вітаємо талановиту спортсменку, а її тренерам Владиславу Короловичу і Валентині Глухенько бажаємо й надалі підтверджувати авторитет «кузні чемпіонів».