2. >

«Ювентус» витіснив «Барселону» з розіграшу Ліги чемпіонів

19.04.2017 23:48 Спорт

У другому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів каталонська «Барселона» зіграла внічию з туринським «Ювентусом» і покинула турнір.

Суперники провели дуже насичений поєдинок - італійці завдяки відмінній обороні зуміли втримати зіркову атаку «Барселони». У свою чергу, каталонці не забили на рідному «Камп Ноу» і матч завершився нічиєю 0:0, передає zaxid.net.

У першому матчі чвертьфіналу перемогу святкував «Ювентус» - 3:0. Таким чином у півфінал Ліги чемпіонів вийшов італійський клуб.

У паралельному матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів «Монако» обіграв дортмундську «Боруссію» з рахунком 3:1 (перший матч - 3:2). Відповідно, у півфінал вийшла команда французького чемпіонату.

За результатами усіх чвертьфіналів поточного розіграшу Ліги чемпіонів у півфіналі змагань зіграють такі команди: «Реал», «Атлетіко», «Ювентус» і «Монако».

Читайте на ГК:"Багато із побачених істот, будуть новими для науки видами": “свинок "Барбі” виявили у Тихому океані
Читайте на ГК:Таємниця захована під шаром піску: археологи виявили рідкісну знахідку
Читайте на ГК:Заміж у 12-ть: юна дівчина одружилася з 63-річним чоловіком (ФОТО)