2. >

Шахтар програв Сельті і вилетів з Ліги Європи

24.02.2017 08:33 Спорт

Донецький Шахтар програв в Харкові Сельті в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 0:2.

На 90+2 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря за фол П'ятова на Гвідетті, Аспас реалізував 11-метровий удар, повідомив Кореспондент. У другому додатковому таймі Кабраль забив переможний гол після подачі кутового.

Нагадаємо, в першому матчі Шахтар виграв у Сельти з рахунком 1:0.

Головний тренер Шахтаря Пауло Фонсека після гри заявив, що Шахтар програв не Сельті, а арбітрам. На його думку, пенальті не було.

Читайте на ГК:Під 60 грн за літр?: стрімке зростання цін на пальне та прогноз щодо подальшого здорожчання
Читайте на ГК:Воєнна цензура в мережі: що хочуть впровадити депутати та що це означає для пересічних українців
Читайте на ГК:З 22 по 28 квітня: загальний гороскоп на тиждень для кожного знаку Зодіаку