1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені визначили, скільки людині потрібно займатися спортом для гарного самопочуття

21:21, 10 Cічня Спорт uliytest

Виконання рекомендованої ВООЗ тижневої норми фізичних навантажень достатньо для профілактики передчасної смерті.

Британські вчені визначили мінімально допустиму, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, частоту занять фізичними вправами.

Своє дослідження вони опублікували в журналі JAMA Internal Medicine, коротко про неї повідомляє EurekAlert!.

Встановлено, що виконання рекомендованої ВООЗ тижневої норми фізичних навантажень достатньо для профілактики передчасної смерті, а також серцево-судинних захворювань і раку, що провокують її наступ.

Таких висновків вчені дійшли після метааналізу досліджень, проведених в 1994-2012 роках. Ці матеріали включали в себе відомості про фізичну активність більш 63,5 тисячі респондентів з Англії і Шотландії середнім віком 59 років.

Серед цих людей близько 14,1 тисячі померли, в тому числі 2,8 тисячі – від серцево-судинних захворювань, і 2,5 тисячі – від раку. Дослідження показало, що ризик передчасного відходу з життя у тих, хто займався спортом мінімум один раз на тиждень, був в середньому на 30% нижче, ніж у неактивних людей.

У дослідженні взяло участь переважно біле населення Англії і Шотландії, а записи показників фізичної активності проводилися на основі самооцінок респондентів.

Примітно, що раніше вчені вважали, що рекомендоване ВООЗ тижневе навантаження має бути розподілене рівномірно як мінімум на три дні протягом цього терміну.

Параметр MET характеризує відношення рівня метаболізму людини під час фізичної активності до рівня її метаболізму в стані спокою. Відомо, що порівняно зі станом спокою помірно активна людина спалює втричі-вшестеро більше калорій, а високоактивна людина – більш ніж вшестеро.

Читайте на ГК:Відхилення від протоколу - небезпечна ситуація для Дональда Трампа – Financial Times
Читайте на ГК:У відео Call of Duty: WWII показали зомбі-нацистів / ВІДЕО
Читайте на ГК:"Можуть мати "незаплановані наслідки": Єврокомісія закликала США координувати нові санкції проти Росії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus