1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені визначили, скільки людині потрібно займатися спортом для гарного самопочуття

21:21, 10 Cічня Спорт

Loading...

Виконання рекомендованої ВООЗ тижневої норми фізичних навантажень достатньо для профілактики передчасної смерті.

Британські вчені визначили мінімально допустиму, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, частоту занять фізичними вправами.

Своє дослідження вони опублікували в журналі JAMA Internal Medicine, коротко про неї повідомляє EurekAlert!.

Встановлено, що виконання рекомендованої ВООЗ тижневої норми фізичних навантажень достатньо для профілактики передчасної смерті, а також серцево-судинних захворювань і раку, що провокують її наступ.

Таких висновків вчені дійшли після метааналізу досліджень, проведених в 1994-2012 роках. Ці матеріали включали в себе відомості про фізичну активність більш 63,5 тисячі респондентів з Англії і Шотландії середнім віком 59 років.

Серед цих людей близько 14,1 тисячі померли, в тому числі 2,8 тисячі – від серцево-судинних захворювань, і 2,5 тисячі – від раку. Дослідження показало, що ризик передчасного відходу з життя у тих, хто займався спортом мінімум один раз на тиждень, був в середньому на 30% нижче, ніж у неактивних людей.

У дослідженні взяло участь переважно біле населення Англії і Шотландії, а записи показників фізичної активності проводилися на основі самооцінок респондентів.

Примітно, що раніше вчені вважали, що рекомендоване ВООЗ тижневе навантаження має бути розподілене рівномірно як мінімум на три дні протягом цього терміну.

Параметр MET характеризує відношення рівня метаболізму людини під час фізичної активності до рівня її метаболізму в стані спокою. Відомо, що порівняно зі станом спокою помірно активна людина спалює втричі-вшестеро більше калорій, а високоактивна людина – більш ніж вшестеро.

Читайте на ГК:Мавп потрясла смерть робота-шпигуна / ВІДЕО
Читайте на ГК:Що загрожує світу в 2017 році - Le Temps
Читайте на ГК:Серед південних європейок зростає бездітність
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Стрічка
Система Orphus