Get it on Google Play Ми створили швидкий і легкий додаток ГК для Android. Завантажте!
  2. >
  4. >

Ужгородські гандболістки вийшли в 1/8 престижного європейського турніру / ФОТО

21:46, 20 Листопада 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Перемогою у двох матчах гандболістки ужгородських «Карпат» забезпечили собі вихід до 1/8 Кубку Виклику.

Перегравши своїх суперниць зі Швейцарії у першому матчі з рахунком 34:25, «Карпати» перемогли і у другій грі, проте з набагато скромнішим рахунком – 20:17. Ужгородські гандболістки змусили понервувати тренерський склад та глядачів. В середині першого тайму «Карпати» втратили концентрацію та дозволили гандболісткам «Ротвайсу» не лише наздогнати їх у рахунку, а й вийти вперед. Проте, після тайм-ауту підопічні Бориса Петровського заграли злагодженіше та мотивованіше.

Блискучу гру сьогодні продемонструвала воротар «Карпат» Ірина Яблонська-Бобаль. Дівчина мала високий показник сейвів та закинула два м’ячі зі своєю половини поля. Її з упевненістю можна назвати кращим гравцем матчу.

Читайте на ГК:Ужгород боргуватиме Європейському інвестиційному банку 10,6 млн євро
Читайте на ГК:Ужгородська міськрада проігнорувала прохання АТОшників
Читайте на ГК:Ужгородська мерія виділила власникам "маршруток" 22,7 млн гривень