2. >
  4. > >

Закарпатки зазнали першої поразки в Дитячій лізі

17.11.2016 08:45 Спорт

Підопічні Чернова В.І. та Шукаль О.Г. зазнали першої поразки, в рамках чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2000-2001 років народження, від команди із Львівської області.

Гра у вихованок СДЮШОР Карпати не клеїлась із самого початку, першу "дестихвилинку" вони відверто провалили, оскільки поступались 1:7. Далі карпатівки стали краще реалізовувати свої моменти, проте львів'яни продовжували домінувати, тому першу половину гри різниця в рахунку сягнула десяти голів, 13:23.

З перших хвилин другого тайму ужгородки намагались наздогнати суперниць в рахунку, проте ближче ніж на 8 м'ячів наблизитись не змогли. В підсумку карпатівки поступились з рахунком 27:38.

Відмітим також і такий факт, що в складі львів'ян виступала закарпатка Олександра Жолобович, яка у ворота ужгородок забила 9 голів, повідомив  ГК «Карпати».

Читайте на ГК:Жорсткі вимоги у прикордонній смузі: що вимагатимуть від закарпатців й приїжджих за новими стандартами?
Читайте на ГК:Спецоперація на Закарпатті: 10 учасників потужного угрупування взяли під варту без права на заставу
Читайте на ГК:"Сльози прощання, ще не висохли": закарпатці проводжали в останню путь загиблого захисника (ФОТО)