2. >
  4. > >

Ужгородські таеквондисти привезли купу нагород з Кубку України / ФОТО

09.11.2016 11:14 0 Спорт

З 4 по 6 листопада в м.Рівному проходив міжнародний турнір з таеквон-до "Ukraine open cup".

У змаганнях взяли участь 505 спортсменів з 14 областей України, а також збірні Молдови і Болгарії. Місто Ужгород представляла команда «KOROLOVYCH TEAM» у складі 11 спортсменів, які здобули: 3- золотих, 1- срібну, 4- бронзові нагороди.

Володарями Кубку України стали Псайко Камілла, Бушко Дмитро та Станіслав Сембер. 2 місце престижного турніру посіла Баранова Софія.  Марк Кобзар, Еміль Станко, Сергій Шапошніков та Дмитро Бушко стали бронзовими призерами відкритого Кубку України.

Також гідно представляли Ужгород Олексій Рошканюк, Єгор Терновенко, Олександр Гранчак та Дмитро Рябінчак, які в рівних боях поступились своїм досвідченим противникам.

Всі спортсмени тренуються під керівництвом Владислава Короловича та представляють ОК ДЮСШ ФСТ «УКРАЇНА».

Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Вправлялись на влучність: закарпатець влаштував стрілянину  біля садочка (ВІДЕО)