2. >

"Зоря" у більшості не змогла дотиснути "Фейєноорд" у Лізі Європи

03.11.2016 23:07 Спорт

Матч в Одесі завершився внічию – 1:1.

"Зоря" не змогла обіграти голландський "Фейєноорд" у матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи. Поєдинок пройшов у четвер в Одесі і завершився з рахунком 1:1, повідомило Сегодня.

Гості першими відкрили рахунок: на 15-й хвилині Ніколай Йоргенсен забив головою після навісу-"свічки" з правого флангу.

Наприкінці першого тайму "Фейєноорд" залишився в меншості: Ерік Боттегін сфолив у своїй штрафній і був вилучений, а "Зоря" отримала право пробити пенальті. Бразильський захисник українського клубу Форстер з "точки" пробив не дуже добре – воротар відбив, але на добиванні був першим – 1:1.

У другому таймі "Зоря" мала безліч моментів для взяття воріт, а один раз навіть забила гол, але арбітр не зарахував його через офсайд. Проте до фінального свистка рахунок не змінився.

Читайте на ГК:Гороскоп на 17 квітня: кому із знаків Зодіаку посміхнеться удача
Читайте на ГК:Що буде з війною в Україні: мольфар дав два прогнози на літо
Читайте на ГК:Українцям за кордоном готують неприємні зміни: чого чекати з 1 липня