2. >

Український плавець завоював шосте "золото" на етапах Кубка світу за тиждень

30.10.2016 20:17 Спорт

Український плавець Михайло Романчук в неділю, 30 жовтня, завоював золоту медаль на етапі Кубка світу у Гонконзі на дистанції 1500 м вільним стилем.

Ця нагорода стала шостою в скарбничці спортсмена за тиждень.

Романчук показав результат 14 хвилин 18,53 секунди, випередивши угорця Гергелі Гюрту (14.43,61) і американця Эндрю Джозефа Абруццо (15.04,42), повідомляє Укрінформ.

Напередодні Романчук був першим у Гонконзі на 400-метрівці вільним стилем, а всього український плавець має шість перемог у Кубку світу за тиждень. На попередніх етапах у Сінгапурі і Токіо він завоював по дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів.

Киянка Дарина Зевіна була в Гонконзі третьою на дистанції 100 м на спині (57,92 сек.), вже традиційно поступившись олімпійській чемпіонці угорці Катинці Хоссу (56,30) і австралійці Емілі Сибом (56,82).

Читайте на ГК:Повістка з дипломом? Кого зі студентів можуть чекати "сюрпризи" від ТЦК
Читайте на ГК:В Україні очікуються відключення електроенергії: де вже застосовані графіки
Читайте на ГК:Україні треба мобілізувати 250 тисяч солдатів, зброя і гроші не допоможуть, – BILD