2. >

Закарпатські самбісти успішно виступили на відкритому турнірі у Львові

19.10.2016 12:54 Спорт

Закарпатські самбісти виступали на відкритому турнір Львова з самбо на призи заслуженого тренера України, першого чемпіона світу в історії українського самбо Михайла Юнака.

Команду Закарпаття представляли юні спортсмени з усіх куточків краю. Як повідомляєпрезидент Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник молодь здобула призові місця на турнірі. Так, у віковій категорії 2004 року і молодші перше місце здобув Юрій Лошак, друге – Олег Ціник, третє – Олександр Карабиньош. У ваговій категорії 60 кг Михайло Яворський здобув «бронзу», у ваговій категорій 65 кг і більше «срібло» – Олександр Карабиньош.

У віковій категорії 2002-2003 бронзовими призерами стали Олександр Чолос та Олександр Микуланець, повідомило Закарпатське відділення національної федерації самбо.

Читайте на ГК:Трагічна сторінка в історії ромів: на Закарпатті запустили віртуальний музей
Читайте на ГК:Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему: що варто знати закарпатцям
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про "пекельний" період: небезпечне явище анонсують у найближчі вихідні