Виноградівський "Севлюш" сенсаційно програв ужгородцям

09.10.2016 18:14 Спорт

Сьогодні, 9 жовтня, на стадіоні "Автомобіліст" в Ужгороді відбувся довгоочікуваний поєдинок між найсильнішими командами області ФК "Ужгород" та ФК "Севлюш" з Виноградова.

Сьогодні, 9 жовтня, на стадіоні

Виноградівці вийшли на поєдинок у якості лідера турнірної таблиці - вони на 1 очко випереджали господарів поля. Однак, вже через 20 хвилин поєдинку стало зрозуміло, що ФК "Ужгород" суттєво переграє свого суперника. За цей короткий період ужгородці забили 2 м'ячі, а перед закінченням тайму ще раз відзначилися і пішли на перерву з комфортним рахунком 3:0, повідомив ЗК.

Втім на початку 2 тайму виноградівцям все ж вдалося посіяти інтригу у гру, після 2 голів у ворота господарів. Та за ужгородцями "не заржавіло" - вони продовжували домінувати на полі і розвіяли усі намагання "Севлюша". Ужгород забив ще 2 м'ячі, а наприкінці матчу гол Василя Пиняшко довів рахунок до розгромного 6:2.

Відтак ужгородці перемагають та заслужено очолюють турнірну таблицю чемпіонату області.

Читайте на ГК:“Косили” під волонтерів: на Виноградівщині затримали хитрий “квінтет” (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На березі Тиси у підніжжя Чорної гори: дорадянська історія Севлюша — Виноградова (ФОТО)
Читайте на ГК:На Виноградівщині стався порив на водопроводі: які вулиці залишаться без води (ПЕРЕЛІК)