2. >

Закарпатські орієнтувальники вдало виступили У Сумах

03.10.2016 14:50 Спорт

На ЧУ зі спортивного орієнтування,що проходив у місті Суми, Закарпаття представляла збірна команда обласного центру туризму і спорту учнівської молоді та Мукачівського центру позашкільної освіти.

У змаганнях взяли участь 374 спортсмени, які представляли 23 команди з 18 областей України. Програма чемпіонату включала дві спринтерські дистанції на різних типах місцевості, змагання на середній дистанції з масстарту та чотири-етапну естафету,повідомляє Заголовок.

Медалі для збірної Закарпаття у своїх вікових категоріях вибороли мукачівці Ніна Расчупкіна (тричі фінішувала першою), Олександр (“срібло” у масстарті) та Катерина Цепурдеї (“бронза” у спринті).

Відмінно виступили і інші представники Мукачева. У молодших вікових категоріях, де виступали по 30-40 учасників, з хорошими результатами фінішували гімназисти Ніна Цепурдей (4 місце), Яна Брунцвик (8 місце) і Владислав Цепурдей (11 місце) та Валерія Смочко із ЗОШ №2 (9 місце), а також учні Ужгородської ЗОШ №2 Денис Кононов і Андрій Василина (відповідно 8 та 9 місця).

Тими ж днями у Києві на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах бронзовим призером у багатоборстві став вихованець Мукачівського клубу “Товариш” майстер спорту Олександр Касьянов, - пише Олександра Калчева.