2. >
  4. > >

Чемпіоном велогонки Grand Prix Mukachevo 2016 став спортсмен міжнародного класу Юрій Агарков / ФОТО

18.09.2016 15:52 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Сьогодні, 18 вересня, у Мукачеві відбулася наймасштабніша валоподія Закарпаття - перша велогонка Grand Prix Mukachevo 2016.

Протягом майже чотирьох годин за титул чемпіона змагалися понад півсотні велосипедистів - як аматорів так і професіоналів.

Участь у змаганнях взяли велолюбителі та спортсмени чи не з усіх куточків України, а також спортсмени з Ізраїлю та Франції. Найстаршому учаснику велогонки - 76 років.

Так, за результатами змагань першість серед професіоналів виборов спортсмен міжнародного класу Юрій Агарков.

У жіночій кільцевій гонці 16-35 р.р. перемогу здобуда Беляєва Олександра. Друге місце виборола Горват Мар’яна, а третє Хома Анастасія.

Чемпіоном кільцевої гонки серед чоловіків-аматорів віком 51-60 р.р., став Володимир Васильковський. Другим прийшов ужгородець Томас Величко, третє місце посів Олександр Драгула. Категорія 60-70 р.р., - Святослав Ковальчук та Мірча Крамар посіли перше та друге місця відполвідно.

У гонці учасників 36-50 років титул переможця виборов Назар Дорош.

Також перемогу на дистанції у категорії 16-35 років здобув харків’янин Олексій Кочин.

Перше місце у жіночій гонці в категорії 36-50 років виборола мукачівка Климпуш Анна, а серед чоловіків-аматорів від 61 і старші першим став Йосип Пазяк.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, історичний центр Мукачева перекрили через масштабну велогонку.

Читайте на ГК:Непоправна втрата: на Закарпатті попрощалися із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві чоловік раптово впав посеред дороги: довелося викликати правоохоронців та медиків
Читайте на ГК:З води вже витягнули бездиханне тіло: річка забрала життя закарпатця (ФОТО)