2. >

Росберг виграв другий поспіль гран-прі "Формули 1"

04.09.2016 22:16 Спорт

Гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг виграв другий поспіль гран-прі і скоротив відставання від лідера чемпіонату Льюїса Хемілтона усього до 2 очків.

Гонщик

У гонці, яка пройшла в Італії, англієць стартував першим, але провалив старт, відкотившись на шосте місце. Після цього Росберг на найшвидшому автомобілі без проблем доїхав до фінішу першим. Хемілтон став другим попереду двох гонщиків "Феррарі" Себастьяна Феттеля й Кімі Райкконена, повідомив ЛБ.

П'яте і шосте місце зайняли Даніель Ріккардо на "Ред Булл" і Валттері Боттас на "Уїльямсі".

У особистому заліку Хемілтон залишається на першому місці з 250 очками, у Росберга - 248. Решта пілотів відстають дуже сильно, у Ріккардо, який йде третім, лише 161 очко, у Феттеля - 143 очка, у Райкконена - 136.

У кубку конструкторів "Мерседес" також далеко попереду з 498 очками. "Ред Булл" другий з 290 очками, у "Феррарі" - 272. Після цієї гонки на четверте місце повернувся "Вільямс".

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів
Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи