2. >

Українська плавчиня взяла два золота на етапі Кубку світу в Москві

03.09.2016 23:13 Спорт

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграла дві золоті медалі етапу Кубка світу, який проходив в Москві.

Про це повідомив Xsport.

Українка Дарина Зевіна здобула перемогу в фінальному запливі на 50-метровій дистанції на спині з результатом 26,25. Другою стала триразова олімпійська чемпіонка Ріо з Угорщини Катінка Хоссу (26,51). «Бронза» дісталася австралійці Емілі Сібом, її результат - 26,60.

Ще одне «золото» Зевіна завоювала на 200-метровій дистанції на спині з результатом 2: 00.47. Вона випередила угорку Катінку Хоссу на 00.77 сек. Бронза у австралійки Емілі Сібом, яка програла українці 2.15 сек.

Також на російському етапі виступав українець Андрій Говоров, якому вдалося виграти срібну медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм (22,41). Обійшов Говорова південноафриканець Чаду ле Кло (22,06), а «бронзу» виграв британець Адам Барретт (22,51).

Читайте на ГК:Україна і Чехія підпишуть безпекову угоду: Президент Чехії озвучив, коли це станеться
Читайте на ГК:В НБУ розповіли, коли курс гривні почнуть рахувати у новій валюті
Читайте на ГК:Гороскоп на 12 квітня для всіх знаків Зодіаку