2. >
  4. > >

10-річні берегівчани вибороли Кубок Закарпаття з футболу та бронзові медалі

25.05.2016 11:18 Спорт

Фінальні ігри турніру серед наймолодших учасників першості області пройшли минулими вихідними на майданчику зі штучним покриттям у Яношах, інформує Beregfutball.

У розіграші Кубка взяло участь 8 команд з різних куточків області. Ігри проходили за коловою системою, тобто кожен з кожним. Протягом місяця команди зустрічалися між собою на різних майданчиках сіл та міст Закарпаття. А 20 травня в останньому турі визначалися переможці та призери турніру.

Злобувши перемогу над командою з Сільця 4:3 третє місце посіла команда ФК «Берегово», яку тренує Василь Панулін. Також перегравши з мінімальним рахунком 1:0 команду Сільця друге місце вибороли футболісти Виноградівської ДЮСШ, тренером якої є Іван Білак.

Перемогу ж у Кубку ДЮФЛ Закарпаття другий рік поспіль вибороли учні Берегівської районної ДЮСШ під керівництвом Ігоря Муски. У фінальному двобої вони перемогли ДЮСШ «Хуст–Нарцис» 3:1

Читайте на ГК:“Мама хоче закрити його від усього світу”: на Закарпатті на світ з'явилося “дитинча” з обличчям у формі серця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)