2. >
  4. > >

Футболісти "Говерли" зіграли перший міжнародний товариський матч

12.02.2016 22:20 Спорт

Суперником ужгородців став лідер другої словацької ліги (аналог нашої першої) МФК «Кошице», гравці якого також приїхали на п’ятиденний тренувальний збір на Закарпаття.

На першу половину гри тренер закарпатців Олексій Величко випустив майже всіх новачків. Сам матч вийшов доволі рівним як і його кінцевий результат – 3:3.

Першими забили номінальні господарі – 1:0. Перший тайм так і завершився. А в другій частині гри закарпатці дещо послабили тиск на словацьку команду, останні ж навпаки, зуміли перевести гру на половину поля «Говерли» й тричі в доволі короткий проміжок часу реалізували свої нагоди – на 52, 58 та 64-й хвилинах.

Тим не менш, наша команда проявила характер і зуміла зрівняти результат. На 68-й хвилині ударом із-за меж штрафного майданчика одного з потенційних новобранців «Говерли» господарі скоротили відставання. А крапку в матчі поставив Ігор Худоб’як, який чудово виконав штрафний удар із 17 метрів.

Роман Кухар, Закарпаття Спортивне.

Читайте на ГК:“Дубай” по Закарпатськи: в Ужгороді небачений ажіотаж біля нової атракції (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Одні радіють заморському “диву” інші лізуть у кримінал: що трапилося в одному із міст області (ФОТО)
Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною затримали українку, яка перебувала у розшуку (ФОТО)