2. >

Україна поступилася Іспанії на Євро-2016 з футзалу

06.02.2016 23:18 Спорт

Поєдинок між Україною та Іспанією дав змогу виявити, хто зі збірних займе перший рядок у групі.

Гра видалася для українців непростою. Збірна Іспанії з самого початку володіла великою перевагою і мала чимало моментів. Відзначився Алекс, що дала змогу іспанцям повести в рахунку. Мінімальна поразка до перерви була цілком закономірною враховуючи те, скільки моментів було створено іспанцями.

В середині другого тайму іспанці подвоїли рахунок. Наша збірна вп'ятьох розігрувала кутовий, однак невдала комбінація дала змогу Маріо Рівільосу заволодіти м'ячем і забити з центру майданчика в порожні ворота. Вже через чотири хвилини наші гравці знову помилилися при розіграші кутового, і цього разу відзначився Алекс.

Під кінець зустрічі нашій збірній вдалася контратака, під час якої відзначився Микола Гріцина. Але іспанці зуміли відзначитися ще раз зусиллями Маріо Рівільоса і встановити остаточний рахунок 1:4. Іспанці здобули впевнену перемогу.

Україна - Іспанія 1:4

Голи: Гріцина, 38 - Алекс, 20, 34, Маріо Рівільос, 30, 40

За матеріалами Спортbigmir.

Читайте на ГК:Українські інженери розробляють підводний човен, який стріляє торпедами – ЗМІ
Читайте на ГК:Українців обкрадають новітніми картковими фокусами: Нацбанк б’є на сполох через злодіїв
Читайте на ГК:Росія спробує посилити штурмові та наступальні дії - Зеленський