4. > >

Молодь «Бужори» та «Севлюша» зупинились на мировій (ФОТО)

27.04.2015 12:18 0 Спорт

Незважаючи на титули, команди в першому таймі зіграли досить рівно.

У обох колективів було чимало нагод для взяття воріт. Рахунок на 27-й хвилині відкрили підопічні Івана Білака. Чергова атака правим флангом завершилась прострілом Степана Чоло у штрафний майданчик на Романа Ороса і той легенько переправив мяча у дальній лівий кут – 0:1. На останній хвилині тайму Мирослав Ломага, ударом головою в правий кут, замкнув навіс із правого флангу. Василя Марушку від голу врятувала стійка воріт.

Початок та середина тайму пройшли для Марушки та Михайла Погойди досить спокійно, а от починаючи з 58-ї хвилини їм довелось кілька разів рятувати команди після ударів іршавців Назара Бобика, Івана Бурча і виноградівця Ігоря Попова. Господарі врятувались від поразки на передостанній 69-й хвилині, реалізувавши черговий штрафний удар з лівого флангу. Олег Пацкан навісив дальню стійку на голову Мирославу Ломазі, а той скинув у центр штрафної на Бурча. Іван ударом голови переправив мяч у праву девятку воріт Марушки – 1:1. Фінальний свисток Тараса Шопи підсумував нічию, скоріше на користь «Бужори», ніж «Севлюша». Та попереду 21 тур і обидва колективи можуть здобути ще не одну перемогу.