2. >
  4. > >

Іршавська «Бронька» здобула вольову перемогу над «Нарцисом-2» (ФОТО)

27.04.2015 09:52 0 Спорт

У с. Сільце, в рамках чемпіонату ДЮФЛ-Закарпаття серед хлопчиків 2005-2006 року народження, відбувся поєдинок між «Нарцисом-2» та «Бронькою».

Представники Іршавщини, незважаючи на те, що перебувають нижче у поточній таблиці, дали бій городянам із Хуста. Головну роль у позитивному результаті відіграв швидкий гол. Ігор Черепко вже на 2-й хвилині проштовхнувши м’яч у правий кут – 1:0. Через чотири хвилини синьо-білі провели масовану атаку по центру й завдяки влучному пострілу Тараса Халуса відновили рівновагу – 1:1. Далі команди створили майже рівну кількість нагод, та реалізувати їх вдалось тільки гравцям із невеличкого села з Іршавщини.

На завершенні однієї з атак правим флангом Черепко зміг оформити дубль і приніс сьому перемогу підопічним Вячеслава Шусти – 2:1. Далі на команди очікують набагато важчі поєдинки проти фаворитів змагань.