2. >
  4. > >

Юний волейболіст із Хустщини представлятиме край на чемпіонаті Європи

20.04.2015 21:50 Спорт Голос Карпат

Нещодавно у Києві на майданчиках республіканського спортліцею відбувся чемпіонат України з волейболу серед юнаків 2001 року народження.

Участь у цьому турнірі взяли 12 найкращих команд країни, серед яких 6 зі спецспортінтернатів. Можливість взяти участь у змаганнях виборола і юнацька збірна Закарпаття (тренер Володимир Горохольський). У складі збірної гідно захищав честь свого краю і юний рокосівчанин, вихованець Хустської ДЮСШ «Карпати» Тарас Бора.

Разом з однолітками з Києва, Житомирщини та Чернігівщини наші хлопці здобули путівку до фінальної частини чемпіонату. Здолавши ровесників – чернігівчан, у фіналі зустрілися з командою з київського спортліцею, яку впевнено обіграли з рахунком 2:1 і стали чемпіонами України. Переможці здобули право взяти участь у чемпіонаті Європи.

На фото Тарас зі своїм батьком, наставником та тренером, волейболістом Романом Борою.