Ужгородська «Говерла» не перемогла в жодному зі спарингів у Туреччині

29.01.2015 23:07 Спорт Голос Карпат

Ужгородська «Говерла» провела останній спаринг в рамках першого тренувального збору в Туреччині.

У першому матчі ужгородці зіграли внічию з казахським "Ордабаси".

Другий спаринг «Говерла» зіграла проти китайської команди «Гуйчжоу Женьхе» (Guizhou Renhe FC). Поєдинок завершився поразкою нашої команди 2:4. В ході зустрічі «Говерла» поступалася 0:2, згодом, завдяки голам Кравченка та Каверіна зрівняла рахунок. Але в другому таймі підопічні В’ячеслава Грозного пропустили ще два м’ячі у власні ворота.

Останній свій поєдинок гравці «Говерли» зіграли проти польської «Ягеллонії». Завершився матч мінімальною поразкою нашої команди 0:1. Ужгородці непогано виглядали протягом всього подинку, але припустились помилки і пропустили гол на останніх хвилинах.

Нагадаємо, що перший турецький збір ужгородської «Говерли» розпочався 18 січня. Завершиться ж він 1 лютого.