2. >
  4. > >

Ужгородська "Говерла" відібрала очки у "Дніпра"

22.11.2014 21:06 Спорт

Один з лідерів національної футбольної першості дніпропетровський "Дніпро" втратив важливі очки, зігравши в суботу у рідних стінах внічию з ужгородською "Говерлою" - 1:1.

Один з лідерів національної футбольної першості дніпропетровський

Як повідомляє Укрінформ, підопічні Мирона Маркевича лише три хвилини вели у рахунку - після голу Ніколи Калинича, який відзначився на 57-й хвилині зустрічі, рівновагу відновив Віталій Каверін (60).

За 10 хвилин до фінального свистка господарі "Дніпро-Арени" залишилися у меншості - за неспортивну поведінку червону картку отримав все той же Калинич.

В іншому суботньому протистоянні дебютант Прем'єр-ліги донецький "Олімпік" на полі НТК імені Віктора Баннікова у Києві обіграв маріупольський "Іллічівець" - 3:2. У номінальних господарів забили Гегам Кадимян (6), Владислав Гельзін (45) та Ігор Тищенко (61); у маріупольців - Андрій Тотовицький (28) та Сергій Яворський (90+1).

У неділю на стадіоні "Оболонь" у Києві о 14.00 зійдуться донецький "Металург" і луцька "Волинь", о 17.00 зіграють полтавська "Ворскла" і луганська "Зоря", а о 19.30 на "Славутич-Арені" у Запоріжжі місцевий "Металург" прийматиме лідера національної першості київське "Динамо".

Як повідомлялося, у стартовому матчі 13-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги львівські "Карпати" з рахунком 0:2 поступилися донецькому "Шахтарю". Перемогу "гірникам" принесли голи Алекса Тейшейри (10) та Луїса Адріано (22).

Нагадаємо, поєдинок "Металіст" (Харків) - "Чорноморець" (Одеса) рішенням Дирекції ПЛ перенесений на пізніший термін після застережень правоохоронних органів.
Турнірне становище: "Динамо" - 27 очок (після 11-ти ігор), "Дніпро" - 27 (12), "Шахтар" - 25 (12), "Зоря" - 18 (11), "Олімпік" - 18 (12), "Металіст" - 16 (11), "Ворскла" - 14 (11), "Чорноморець" - 14 (11), "Волинь" - 14 (11), "Металург" (Д) - 13 (11), "Говерла" - 9 (12), "Металург" (З) - 9 (11), "Іллічівець" - 3 (12), "Карпати" - 0 (12).

Клуб "Карпати" (Львів) позбавлений 9-ти турнірних очок згідно з рішенням КДК ФФУ (за невиконання фінансових зобов'язань перед колишнім воротарем команди Мартіном Богатіновим).