2. >
  4. > >

У Мукачеві організовують змагання зі спортивної ходьби

27.10.2014 15:06 Спорт

Президент федерації легкої атлетики Закарпатської області А. Коломоєць затвердив положення про проведення відкритого Кубку Закарпатської області та міжнародних змагань зі спортивної ходьби.

Метою і завданням такого заходу є пропаганда здорового способу життя; залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом; виявлення найсильніших спортсменів області для формування збірної команди для участі у першості України; налагодження дружніх зв’язків із спортсменами Угорщини, Словаччини, Польщі.

Змагання відбудуться 1-2 листопада 2014 року в м.Мукачево на стадіоні СОК ДЮСШ, розпочнуться вони о 10.00.

До участі в змаганнях допускаються збірні команди міст та районів області, ДЮСШ, спортивних клубів, ФСТ, спортсмени з інших областей України, Угорщини, Словаччини, Польщі.

У всіх вікових категоріях переможці визначаються за найкращим часом, показаним на дистанції,інформує Закарапття онлайн.

Команди, що посіли з 1 по 3 місця, будуть нагороджені кубками та грамотами, а учасників змагань, які посіли перше, друге та третє місця нагородять медалями та грамотами на кожній дистанції, повідомляє Федерація легкої атлетики в Закарпатській області.