Для зручного проїзду до центрального кладовища, 1 листопада курсуватиме автобус за маршрутом «центр - цвинтар (вул. Масарика Томаша)» щогодини.
Розклад руху
Перший рейс.
8.00 - «центр - цвинтар»
8.30 - «цвинтар - центр»
Останній рейс:
19.00 - «центр - цвинтар»
19.30 - «цвинтар - центр».
Нагадаємо, напередодні 1 листопада з Ужгорода на кладовище "Барвінок" їздитиме більше автобусів (РОЗКЛАД)
Читайте на ГК:На Закарпатті поліцейські виявили водійку, яка була під наркотичним сп'янінням (ФОТО)Читайте на ГК:Закарпаття сколихнула ще одна непоправна втрата (ФОТО)
Читайте на ГК:Хотіли до Угорщини: на Закарпатті затримали велику групу чоловіків (ВІДЕО)