2. >
  4. > >

Борчиня з Хуста виборола «золото» на престижному міжнародному турнірі

27.02.2019 20:53 Суспільство

Минулими вихідними місто Лева приймало міжнародний турнір з вільної боротьби «Відкритий Кубок Львова – 2019».

Участь у змаганнях взяли понад 200 юнаків та дівчат до 17 років з різних куточків України, Молдови, Грузії, Польщі, Литви, Румунії та навіть Швеції. За словами організаторів, цьогорічний «Відкритий Кубок Львова» вдався наймасовішим за усю історію проведення змагань, повідомив КО.

У своїй ваговій категорії (49 кг) не було рівних хустській борчині, вихованці тренера І.Шайтілаєва, наразі студентці Львівського державного училища фізичної культури і спорту Марії Томищ. Спортсменка у фіналі здолала свою головну конкурентку Аміну Пономарьову, виборовши золоту медаль.

«На килим я вийшла серйозно налаштованою на перемогу. Для мене це був не просто поєдинок, а реванш. Я дуже хотіла перемогти суперницю, адже минулого року поступилася їй на чемпіонаті України.

Протягом сутички я змусила суперницю розкритися. Опісля взяла захват за корпус і зробила переворот накатом. Далі Аміна почала помилятись і я ловила її на контратаках. Перемогла з рахунком 8:0», – прокоментувала «Карпатському об’єктиву» переможниця Марія Томищ.

За загальнокомандними результатами змагань перше місце вибороли львів’яни – сім золотих, чотири срібних та сім бронзових медалей.