1. Новини Закарпаття
  2. >

Фітосанітари Закарпаття цьогоріч перевірили чи не найбільше насіння в Україні (ІНФОГРАФІКА)

27.12.2018 17:17 Суспільство

Про те, з якими результатами зустрічають 2019 рік та проводжають 2018 рік обласні фітолабораторії в частині визначення якості насіння.

Про те, з якими результатами зустрічають 2019 рік та проводжають 2018 рік обласні фітолабораторії в частині визначення якості насіння.

З початку року надійшло на перевірку всього: 106,7 тис.т насіння ярих та озимих культур, з них перевірено насіння 106,3 тис.т, з яких встановлено кондиційного 101,2 тис.т, некондиційного насіння 5,1 тис.т.

Водночас з початку року надійшло на перевірку 47,9 тис.т ярих культур, з них перевірено насіння 47,5 тис.т, з яких встановлено кондиційного 44,0 тис.т, некондиційного насіння 3,5 тис.т.

Аналіз озимих культур по визначенню посівних якостей розпочато з 01.07.2018 р.

Станом на 26.12.2018 р. надійшло на перевірку 58,8 тис.т озимих культур, з них перевірено 58,8 тис.т, з яких встановлено кондиційного насіння 57,2 тис.т, некондиційного насіння 1,6 тис.т.

Необхідно відзначити активну роботу фітосанітарних лабораторій Запорізької Житомирської, Вінницької, Луганської, Волинської, Донецької, Полтавської Львівської, Сумської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської, Кіровоградської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей, які перевірили найбільше насіння.

 

Водночас, взагалі не проводилася робота з аналізування озимих культурах у Київській та Харківській. По перевірці ярих культур відсутня робота у Київській та Херсонській областях, повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Нагадаємо, фітосанітари Закарпаття попереджають краян про небезпечні мандарини.

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про загрозу ракетного удару: негайно в укриття!
Читайте на ГК:Мати розшукує сина: на Закарпатті з невідомих причин пропав молодий хлопець (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатці масово полюють на лісові трофеї: де знаходять перші білі гриби?
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська